Pokémon Wiki
Advertisement

Jest to lista wszystkich aktorów, którzy występowali w angielskim dubbingu w anime Pokémon.

Imię Obsada Rola
Greg Abbey* 4Kids, TPCi Tabitha, Scott (AG132-AG136), różne postacie epizodyczne
Christopher C. Adams TPCi Aaron
Lisa Adams 4Kids, TPCi Vivian Meridian (AG035-AG123), Lilian Meridian (AG143-AG144), Townes, różne postacie epizodyczne
Tucker Allan TPCi Ridley
Ryan Andes TPCi Hala
Justin Anselmi TPCi Heidayu, Santo, Mantle, Badacz B (XY087), Trener (XY119), Bisharp Alaina, Ivysaur Shauny, Doublade Sawyera, Druddigon Aliany (XY107), Bisharp Bryony, Patrat, przeróżne Pokémony
Leah Applebaum 4Kids Erika, Suzie, Rita
Alexandra Archetti TPCi Lena
Jo Armeniox TPCi Shauna, Cerah, Plumeria
George Bailey TPCi Angus, Ricky
Philip Bartlett* 4Kids Mewtwo, Doktor Fuji
Aurora Bea TPCi Flamel, Florges
Roxanne Beck* 4Kids Diana, Vulpix Brocka (EP028), różne postacie epizodyczne
Benjamin Becker TPCi Brycen, Weiss
Simona Berman TPCi Mimo, Charjabug Sophoclesa, Charjabug
Peter R. Bird 4Kids David
Amy Birnbaum 4Kids Max (AG003-AG145), Molly Hale, DJ Mary, Winona, różne postacie epizodyczne
Sam Black TPCi Metapod Asha (F20), Marowak Kiawe, Horacio, Marowak (SM042), Scyther (SM028)
Craig Blair TPCi Tracey Sketchit (AG192), Giovanni (DP002-DP043), Brandon, Kyle, Roark, Pan Sukizo (AG151-DP155), Raoul Contesta (AG151-DP155), Wartortle May, różne postacie epizodyczne
Maddie Blaustein* 4Kids, TPCi Por. Surge, Bruno, Meowth (EP032-AG145), Corphish Asha (AG023-AG139), Torkoal Asha (AG058-AG133), Chatot, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Catrin Lloyd Bollard TPCi Olympia, Olympica, matka wieśniaczka (F18), tłum (F18)
Johnny Yong Bosch TPCi Brock (Origins)
Jonathan Boggs 4Kids Korban Shoney, różne postacie epizodyczne
Mandy Bonhomme 4Kids różne postacie epizodyczne
Carmen Borgia TPCi Palmer, różne postacie epizodyczne
Kathy Borland 4Kids przeróżne Pokémony
Joshua Briggs 4Kids Gavin
David Brimmer 4Kids, TPCi* Wake Stalowa Pięść, Wulfric, Mannes, Dusknoir, różne postacie epizodyczne
Kate Bristol TPCi Siostra Joy (Kalos: XY082-obecnie), Valerie, Astrid, Sara Lee, Pikachu Asha (Część mówiąca; F20), różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Theresa Buchheister TPCi Aliana
Kira Buckland TPCi Lindsey, Malva (Generations)
Jeanne Intile Burns TPCi Forrest (AG177)
Rachel Butera TPCi Avery
Christine Marie Cabanos TPCi Reina, Pidgey (Origins), Caterpie (Origins), Mew (Origins)
Kathryn Cahill TPCi Harriet
Roger Callagy TPCi Rotom Pokédexowy, Rowlet Asha, Uczniowie (SM005), Titus, Sędzia Konferencji Lumiose, Właściciel sklepu(XY129), Żołdak Zespołu Flara (XY132)
Jessica Calvello 4Kids Kay
Tiana Camacho TPCi Bea
Alex Campbell TPCi Dodatkowe głosy (SM013)
Henry Carr TPCi Terrakion
Carter Cathcart 4Kids*, TPCi* Gary Oak, James (MoMP, AG146-obecnie), Profesor Oak (MoMP, AG186-obecnie), Butch (AG176-obecnie), Todd Snap, Pryce, Meowth (MoMP, AG146-obecnie), różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Matthew Charles 4Kids, TPCi Sid, Rocko
Ray Chase TPCi Profesor Cerise
David Chen 4Kids Rocky, Sergio
Michael Chobot TPCi różne postacie epizodyczne
Eva Christensen* 4Kids, TPCi Clair (BW136), różne postacie epizodyczne
Neo Cihi TPCi Hau
James Weaver Clark TPCi Slugma (Nagrzana Walka), Magmortar (Nagrzana Walka), Mega Magma
Leah Clark TPCi Carlita, Doyle
Samantha Cooper TPCi Meltan Asha, Meltan
Nicholas Corda TPCi Ulu
Tamir Cousins-Ali TPCi Rango, Trener w okularach(SM013)
Emily Cramer TPCi Sarah (SM082-obecnie), Trenerka Primariny (SM081), Togedemaru Sophoclesa (SM081-obecnie), Minior
Michael Lockwood Crouch TPCi Trevor, Żołdacy Zespołu Flara, Tłum (F18)
Jennifer Forziati-DaCosta* TPCi Siostra Joy (Kalos: XY003-XY064), Randall, Pancham (XY011)
Alex Davis 4Kids Alex Davis
Jamie Davyous Owens 4Kids Sierżant Jenny
Sonny Dey TPCi J, Greta, Vivian Meridian, Wilma*, różne postacie epizodyczne
Nicholas DiMichele TPCi Montgomery, N
Marc Diraison 4Kids, TPCi Tyson, Ingo, Riley, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Ben Diskin TPCi Lance (Generations)
Lianne Marie Dobbs TPCi Moira, Anthea, Merilyn Flame, Alvin, Rick
Lucien Dodge TPCi Chili, Blue (Origins), Silver (Generations), różne postacie epizodyczne
Kether Donohue TPCi Candice, Autumn, Lila, Chimecho (Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time & Darkness), Shinx (Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time & Darkness)
Ryan William Downey TPCi Ippei, Heliolisk Franka, Heliolisk Clemonta, Hoopa Uwolniowy
Darren Dunstan 4Kids, TPCi Pan Sukizo (AG013-AG144), Stephan, Barret, Swellow Asha (AG080-AG138), Grovyle Asha (AG066-AG140), Combusken May (AG082-AG144), różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Daniel J. Edwards TPCi Doktor White, Baraz, Jimmy, Faba, Camerupt Levi'ego i Cherie, Watchog (F19), Drilbur (F19), Ninja A (XY099), Wieśniak o szarych włosach (XY099)
Richard Epcar TPCi Giovanni (Generations), Matt (Generations)
David Errigo TPCi Nihei, Grupa Ninja (XY099), Ninja B (XY099), Wieśniacy (XY099)
Priscilla Everett 4Kids Grace
Erin Fitzgerald TPCi Sekretarka Silph Co., Vulpix (Origins), Tentacool (Origins)
Sandy Fox TPCi Courtney (Generations)
Paul Frank 4Kids Profesor Elm, różne postacie epizodyczne
Frank Freel 4Kids różne postacie epizodyczne
Nathalie Frederick TPCi Misha
Carolyn Gardner TPCi różne postacie epizodyczne
Lori Gardner TPCi Aldith, Viola
Vanessa Gardner TPCi Diantha
Grant George TPCi N (Generations)
Jessie Kane Gill TPCi Nina
Caitlin Glass TPCi Diancie
Michelle Goguen 4Kids Carol
Abe Goldfarb TPCi Xerosic, Frank, Profesor Kukui, różne postacie epizodyczne
Suzanne Goldish 4Kids Jenny, Nick, Shane
Jayne Grand 4Kids Prima, różne postacie epizodyczne
Wayne Grayson 4Kids, TPCi Lance, Butler, Karl, Emmet, różne postacie epizodyczne
Dan Green 4Kids, TPCi Profesor Birch, Chuck, Wattson, Norman, Byron, Damos, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Jason Griffith 4Kids, TPCi Cilan, Brawly, Tate, Looker, Sir Aaron, Marcus, różne postacie epizodyczne, Scraggy Asha, Goodra Asha
Stephanie Haber 4Kids Stephanie
Todd Haberkorn TPCi Tierno, Cheren
Michael Haigney* 4Kids Blaine, Kamerzysta(F03), Ash's Charmander (EP011-EP043), Muk Asha (EP030-AG133), Snorlax Asha (EP094-EP270, AG149), Psyduck Misty, Geodude Brocka, przeróżne Pokémony
Brian O' Halloran TPCi Oficjalny komentator stadionowy*, Pan Garrison, różne postacie epizodyczne
Graham Halstead TPCi Locke, Żołdak Zespołu Flara (XY116)
Brittney Lee Hamilton TPCi Georgia, Hapu, Gena, Millis Steel
Martha Harms TPCi Sierżant Jenny (SM070-obecnie), Harper (SM082-obecnie), Mia, Dewpider, Araquanid
Stan Hart* 4Kids, TPCi Profesor Oak (EP001-AG133), Koga, Cedric Juniper
Bobbi Hartley TPCi Lusamine
Lisa Boucher Hartman 4Kids Skyler, Christopher, Nelson
Alex Haynes TPCi Żołdak Zespołu Flara (XY134), Talonflame Asha, Talonflame Jana, Breloom (XY104, XY129), Trener (XY096), Mężczyzna B (XY109)
Kyle Hebert TPCi Dan, Profesor Oak (Origins), Eusine (Generations)
Ula Hedwig TPCi Karena
Brit Herring* 4Kids różne postacie epizodyczne
Megan Hollingshead 4Kids, TPCi Siostra Joy (Kanto-Hoenn: EP002-AG042), Cassidy (EP057-EP222), Whitney, Clair (EP251-EP255), różne postacie epizodyczne
Rebecca Honig 4Kids Audrey, Kathryn, różne postacie epizodyczne
Matt Hoverman 4Kids Profesor Brown, Corey Demario
Brian Hovland* TPCi Soren, Kendrick
Xanthe Huynh TPCi Lauren
Khristine Hvam TPCi Profesor Juniper, Alice, Juanita, różne postacie epizodyczne
Laurie Hymes TPCi Lillie, Mable, Moria, Raleigh, Pelipper (SM005), Poké Transportowy Pelipper (SM011)
Carol Jacobanis 4Kids Lola, różne postacie epizodyczne
Liza Jacqueline 4Kids Michelle, Kelly, Vivica
Eli James TPCi Volkner, Siebold, Pansage Cilana, różne postanie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Corey James 4Kids różne postacie epizodyczne
Sondra James TPCi Niania
Tara Jayne 4Kids, TPCi Ritchie, Bugsy, Cissy, Jasmine (EP208-EP224), Bulbasaur Asha (EP010-AG133), Bulbasaur May, przeróżne Pokémony, różne postacie epizodyczne
Emily Jenness TPCi Dawn, Cynthia, Chansey Brocka, Ambipom Dawn, Śnieżka, przeróżne Pokémony
Allyson Johnson 4Kids Agatha
Kai Jordan TPCi Leon (Twilight Wings), Gastly Allistera
Riley Joseph TPCi Kimia, Wicke, Żołdak Zespołu Rocket
Billy Kametz TPCi Ren, Rotomfon Asha
Rory Max Kaplan TPCi Cameron
Lauren Kammerling TPCi Acerola
Francis Kelly TPCi Porter
Marisa Kennedy TPCi Olivia
Brian Kim TPCi Dana, Seel (SM042)
Erik Kimerer TPCi Blue (Generations)
Michele Knotz TPCi Misty (MoMP, BW116-obecnie), May (MoMP, AG146-obecnie), Jessie (MoMP, AG146-obecnie), Siostra Joy (Kanto-Sinnoh: MoMP, AG151-DP190, BW116), Piplup Dawn, Pokédex Sinnoh, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Kevin Kolack 4Kids Vincent
Rhonda Krempa TPCi Kenny, Solana, różne postacie epizodyczne
Christopher Kromer* 4Kids, TPCi Zero, Azure, Crispin
Alyse Lamb TPCi Kobieta-goniec hotelowy (XY105), Tłum na przyjęciu (XY105), Admin Zespołu Flara (XY106)
Lex Lang TPCi Maxie (Generations)
Evelyn Lanto 4Kids*, TPCi Mary, Maria, różne postacie epizodyczne
David Lapkin 4Kids, TPCi Lucian, Marcel, Profesor Proctor, Pan Cheeves*, Preze Firmy Pokétch*, Sprzedawca Magikarpi (DP021)*
Brittany Lauda TPCi Katherine, Lily, Charlene, Pracowniczka 1 (XY090), Tłum (XY090)
Barrett Leddy TPCi Molayne
Eddy Lee TPCi Gladion, Jan, Toren
Mela Lee TPCi Elesa (Generations)
Cherami Leigh TPCi Chloe, Iris (Generations)
Klara Leopold TPCi Caroline
Jeremy Levy TPCi Mohn, Charlie Charma
Ted Lewis* 4Kids, TPCi Tracey Sketchit (EP084-AG133), James (EP002-EP008), Giovanni (EP015-AG132, DP080-obecnie), Flint (EP005), Snorlax Asha (HS04-AG133), Haunter Sabriny, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
N. Ronald Levine TPCi Profesor Hastings, Pan Bogacki, McCann
Rachael Lillis 4Kids, TPCi Misty (EP001-AG133), Jessie (EP002-AG145), Maylene, Jigglypuff, Pokédex Hoenn], różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Erica Lindbeck TPCi Lorelei (Generations)
Ashley Fox Linton 4Kids Natalie
Mike Liscio TPCi Clemont, Inkay Jamesa, różne postacie epizodyczne
Jerry Lobozzo 4Kids Quincy T. Quackenpoker, Snubbull Madame Muchmoney, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Crystal Lonniquist TPCi różne postacie epizodyczne
Gary Mack TPCi Hawes, Glenn
Averyn Mackey TPCi Shinobu
Saskia Maarleveld TPCi Sierżant Jenny (Kalos: XY002-obecnie), Kobieta Żołdak Zespołu Flara (XY119)
Brian Maillard 4Kids Sullivan, Drake, Exploud Guya
Jim Malone 4Kids Danny
Evan Maltby TPCi Guzma
Rena Mandel TPCi Mira
Dani Marcus TPCi Marley, Emmy, Penelope
Zoe Martin TPCi Angie, Mairin, Roark (młody), różne postacie epizodyczne
Joshua Matthews TPCi Żołdak Zespołu Flara (XY102, XY103), Mecha (XY103), Detektor Aromatu (XY104)
Maggie McDowell TPCi Miette, Pracowniczka (XY111), Kobieta (XY112)
Mike McFarland TPCi Teaque, Oluolu
Jamie McGonnigal 4Kids, TPCi Barry, Trip, różne postacie epizodyczne
Michael McMillan TPCi Nanu
Rich McNanna TPCi Jack Walker, Tonio, Yuzo, różne postacie epizodyczne
Erica Mendez TPCi Parker, Wooloo Hopa (Twilight Wings)
Vic Mignogna TPCi Profesor Icarus, Sylvester, Scooter, Keldeo, Saizo
Daman Mills TPCi Żołdak Zespołu Flara (XY093), Pracownik sklepu (F18), Mężczyzna B (F18), Tłum (M18), Kasukarp, Silicobra (JN028)
Matthew Mitler 4Kids, TPCi Rudy, Falkner, różne postacie epizodyczne
Xander Mobus TPCi Walker, Spiker Stadionu Wyndon, Steven Stone
Casey Mongillo TPCi Scorbunny Goha, Chrysa
Samantha Moon TPCi Elma, Pani Doktor (XY112), Lilia, Sierżant Jenny (Alola)
Cassandra Lee Morris TPCi Marble*, Nathaniel*, Gemma
Samia Mounts TPCi Sierra, Billy Jo, Genesect z Napędem Zgaszenia
Carli Mosier TPCi Shannon
Rob Mungle TPCi Łowca Pokémonów
Mary Murphy TPCi Minnie
Suzy Myers 4Kids, TPCi Burgundy, Chespin Clemonta, Pokédex Kalos, różne postacie epizodyczne
Samara Naeymi TPCi Malva, Jean, Żołdak Zespołu Flara X2 (XY134)
Sarah Natochenny TPCi Ash Ketchum (redubbing MoMP, AG146-obecnie), Buneary Dawn, Delia Ketchum (AG192-obecnie), Johanna, Skyla, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Karen Neill 4Kids Roxanne, Caroline, różne postacie epizodyczne
David Oliver Nelson TPCi Sorrel
Stacia Newcomb TPCi Forsythia, Haley
Ryan Nicolls TPCi Laki, Hiroki, Braviary Profesora Kukui, Palossand (SM022)
Matthew Nichols 4Kids różne postacie epizodyczne
Emily Niebo 4Kids Bailey, Sonrisa, Komputer (F02)
Christopher Niosi TPCi Khoury, Rhoder, Burgh (Generations), Brycen (Generations), Colress (Generations)
Norma Nongauza TPCi Lenora
Ax Norman TPCi Baron Alberto
Mary O'Brady TPCi Bertha
Sara Ornelas TPCi Yansu
Lisa Ortiz 4Kids, TPCi Daisy, Mars, Liza, Sabrina, Flannery, Korrina, Oshawott Asha, Fletchinder Asha, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Amy Palant 4Kids, TPCi Shaymin, różne postacie epizodyczne
Bryce Papenbrook TPCi Red (Origins), Buck (Generations)
Jake Paque TPCi Eric, Profesor Sycamore, Orson, Zarządca Hrabiego Pumpki
Rodger Parsons 4Kids*, TPCi Flint (AG177), Narrator (EP001-AG020, AG146-obecnie), różne postacie epizodyczne
Haven Paschall TPCi Serena, Concordia, Ellie, Florence, Risa
Chris Patton TPCi Sanpei
Andrew Paull 4Kids, TPCi Steven, Brodie, Złodziej Odznak, Tokin
Eddie Paulson 4Kids Marcel
Kate Peterson TPCi Erina
Kate Petterle 4Kids Andi
Ben Phillips* TPCi Hobbes, Kierowca (SM009), Machampy Oficera Policji
Lori Phillips TPCi Hoopa Ograniczony, Rapp
Kathy Pilon 4Kids Reporterka (F03), różne postacie epizodyczne
Therese Plummer TPCi Fennel
Mike Pollock* 4Kids, TPCi Narrator (AG021-AG145), Raoul Contesta (AG035-AG144, DP161-obecnie), Charon, Drayden, różne postacie epizodyczne
Laura Post TPCi Matka Reda, Diantha (Generations), duch Marowak
Jamieson Price TPCi Giovanni (Origins), Archie (Generations)
Nathan Price 4Kids Meowth, różne postacie epizodyczne
Derek Stephen Prince TPCi Ty (Generations)
Miriam Pultro TPCi Caitlin, Mewtwo
Lee Quick 4Kids Sierżant Jenny
H.D. Quinn TPCi Lysandre, Miles, Hawlucha Asha, Pyroar Lysandre'a, Cobalion, Narrator (XYS01), różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Debora Rabbai TPCi Hermione*, Noelle*
Andrew Rannells 4Kids Harley, Morty, różne postacie epizodyczne
Eric Rath 4Kids Lugia
Scottie Ray 4Kids, TPCi Drake, Alder, Czerwony Genesect, różne postacie epizodyczne
William Ray TPCi Przedszkolak (BW012)
Julián Rebolledo TPCi Paul, asystent Profesora Rowana (DP001)
Billy Regan* TPCi Harley, Nando, Conway, Dr. Yung, różne postacie epizodyczne
Georgette Reilly TPCi Cara
Rosie Reyes TPCi Lana, Anela
Sean Reyes TPCi Profesor Rowan, Wallace, Kellyn, Chatot, różne postacie epizodyczne
Sam Riegel 4Kids Chico
Lara Starr Rigores TPCi Gardenia
Benn Robbins TPCi Getty
Zeno Robinson TPCi Goh
Joe Rodriguez TPCi Doktor Ferrara, Exploud (PK17)
Bill Rogers TPCi Brock (MoMP, AG146-obecnie), Drew (AG162-obecnie), Ghetsis, Scott (AG149-obecnie), Infernape Asha, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Kayzie Rogers 4Kids, TPCi* Ash Ketchum (oryginalny dubbing MoMP), Max (MoMP, AG146-obecnie), Lilian Meridian (AG151-obecnie), Wobbuffet Jessie (EP146-XY140), Axew Iris, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Annie Roland TPCi Tammy
Alexander J. Rose‎ TPCi Święty Mikołaj, różne postacie epizodyczne
Alyson Leigh Rosenfeld‎ TPCi Bonnie, Sophocles, Siostra Joy (Unova: BW002-BW138), Jasmine (DP180), Roxie, Peg, Steenee Mallow, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Maya Rosewood TPCi Sierżant Jenny (AG155)
Jonathan Todd Ross* 4Kids, TPCi Tommy, Vito, Robin, Weston, Spiker (XY077), Książę Pumpkaboo, Trubbish (XY087)
Josh Ruben TPCi Lewis
Michelle Ruff TPCi Gabby (Generations), Nickit (JN004)
Alejandro Saab TPCi Leon
Christopher Sabat TPCi Cliff
Anthony Salerno* 4Kids, TPCi Jackson, Ramos, różne postacie epizodyczne
Carrie Savage TPCi Christie, Heidi, Matka Sophoclesa, Przedszkolak(XY013)
Mark Schaffer TPCi Okazaki
Sean Schemmel 4Kids, TPCi Morrison, Archie, Cyrus, Juan, Clay, Grings Kodai, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Melissa Schoenberg* TPCi Ursula, Matka Lany, Profesor Burnet, Mareanie Jamesa, Mareanie
Erica Schroeder* 4Kids, TPCi Bianca, Siostra Joy, Wobbuffet Jessie (SM003-obecnie), Fantina, Rowena, Margo, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Eric Schussler TPCi Spenser, Phantom, różne postacie epizodyczne
Patrick Seitz TPCi Ghetsis (Generations)
Bob Senkewicz TPCi Proprietor, Ravine
Lipica Shah* TPCi Cocoa, Kobieta sędzia (BW051), Sima
Ellen Shanman TPCi Mariah, różne postacie epizodyczne
Robby Duncan Sharpe TPCi Sawyer, Kevie, Pilot (XY118), Żołdak Zespołu Flara (XY119), Bergmite Wulfrica, Grupa Ninja (XY099), Simisage (XY099)
Stephanie Sheh TPCi Cheryl (Generations)
Lindsay Sheppard TPCi Aria (XY047-XY089)
Joseph Shore 4Kids różne postacie epizodyczne
Annie Silver TPCi Lola, różne postacie epizodyczne
Jonathan Silver TPCi Alain, Sędzia (XY105), Tłum na przyjęciu (XY105), Admin Zespołu Flara (XY106)
Keith Silverstein TPCi Charon (Generations), AZ (Generations), Onix Brocka (Origins)
Michael Sinterniklaas 4Kids Seviper Jessie, różne postacie epizodyczne
Rachael Slotky TPCi Profesor Kukui (młody)
Rebecca Soler 4Kids, TPCi* Mallow, Kidd Summers, Profesor Carolina, Sheena, Celosia, Nanette, Alexa, różne postacie epizodyczne
Spike Spencer TPCi Dirk
Caroline Spinola TPCi Ida, Członek Zespołu Dublet Starmie, Noah
Ryan Stadler TPCi Jeff, Schwarz, Ultimo
Nick Stellate* 4Kids Pokédex Kanto, różne postacie epizodyczne
Ellyn Stern TPCi Agatha (Generations)
Rachael S. Stern TPCi Crimson
Eileen Stevens TPCi Iris, Jupiter, Lyra, Zorua, Elesa, Braixen Sereny, Delphox Arii, różne postacie epizodyczne
Neil Stewart 4Kids Lawrence III
Nick Sullivan TPCi Joe
Diane Stillwell TPCi Nieznana rula w MoMP
Eric Stuart 4Kids Brock (EP005-AG145), James (EP008 (końcówka)-AG145), Butch (EP057-AG132), Charmeleon Asha (EP043-EP046), Squirtle Asha (EP012-AG190), różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Marc Swint TPCi Kiawe, Aegislash Sawyera, powtarzający Toucannon, Guzzlord
Kaiji Tang TPCi Looker (Generations)
J. Michael Tatum TPCi Tobias, Damon
Jack Taylor 4Kids różne postacie epizodyczne
Veronica Taylor 4Kids Ash Ketchum (EP001-AG145), May (AG001-AG145), Delia Ketchum (EP001-AG133), Hun, różne postacie epizodyczne
Hilary Thomas TPCi Anabel, Marian, różne postacie epizodyczne
Billy Bob Thompson TPCi Burgh, Luke, Alva, Callahan, Greninja Asha, Luxray Clemonta, Miętuś, Z2, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony,
Marc Thompson 4Kids, TPCi Maxie, Saturn, Don George, Doktor Zager, Gliscor Asha, Pignite Asha, Noivern Asha (XY116-obecnie), Pokédex Unovy, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Kirk Thornton TPCi Lance (Origins), Pan Fuji (Origins)
Natasha Ticotin TPCi Kindergartner (BW012)
Cassan Treegill 4Kids różne postacie epizodyczne
Bill Tost TPCi Benjamin, Tapp, Król Mieszkańców Doliny
Bryan Tyler TPCi Buck
Cristina Vee TPCi Shelly (Generations), różne postacie epizodyczne
Jessica Wachsman TPCi Angela, Yuma
Lindsey Warner 4Kids Phanpy Asha (AG133-AG140), Mudkip Brocka (AG025-AG141), Cacnea Jamesa (AG006-AG144)
Bruce Warren TPCi Magnus
Ben Wayland TPCi Trubbish (BW012)
Henry Wayland TPCi Kindergartner (BW012)
Tom Wayland TPCi Reggie, Flint, Cress, Virgil, Meyer (XY009-XY066), Charmeleon Asha (BW116), Gible Asha, Goodra Asha (XY065-XY066), Arceus, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Tim Werenko TPCi Piloswine Dawn, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Sophie Weyman TPCi Freesia, różne postacie epizodyczne
Andi Whaley 4Kids Cassidy, Liza, Katie
Simcha Whitehill TPCi Shep
Crystal Wilkinson TPCi Gail
Cory Willis TPCi Grant
David Wills 4Kids, TPCi Noland, Kapitan Stern, Adam, Dolan, Grey, Keaton*, różne postacie epizodyczne
Emily Williams* TPCi Zoey, Sierżant Jenny (Kanto-Sinnoh: AG189-DP166), Cassidy (AG176-obecnie), Lucy, Virizion, różne postacie epizodyczne
Kerry Williams 4Kids, TPCi Casey, Sakura, Macy, Domino, Jirachi, różne postacie epizodyczne
Scott Williams TPCi Delbert, Dziadek Kiawe, Darkrai, Tornadus, Throh Montgomery'ego
Nicole Wood TPCi Carrie, Concetta, Trenerka (XYS04)
Buddy Woodward 4Kids Mateo
Pete Zarustica 4Kids, TPCi Drew (AG033-AG139), Banks, Argus Steel, Glalie Asha, Zeraora, różne postacie epizodyczne, przeróżne Pokémony
Emily Woo Zeller TPCi Bryony, Meray

Zobacz też

  • Lista japońskich aktorów głosowych
  • Lista międzynarodowych aktorów głosowych
Advertisement