FANDOM


To jest lista Pokémonów według porządku ustawionego przez Przeglądarkę Stylera Przechwytu w regionie Almia. Almia zawiera całkiem inny spis, niż ten występujący w Przeglądarce Fiore, gdyż jest tu wiele gatunków które żyją tylko w jednym z patrolowanych przez Rangerów regionów; najbardziej widoczną różnicą jest obecność Pokémonów Generacji IV w Almii.

Pokémon Ranger: Cienie Almii ma sposoby kategoryzacji używane przez swojego poprzednika. Gra ma Poké Asysty wszystkich 17 typów, Elektryczne Pokémony dodatkowo są podzielone między te z nowymi Asystami i te z tradycyjnym Naładowaniem. Ruchy Polowe zostały również rozszerzone pod względem poziomów, więc teraz można uzyskać aż pięć poziomów Ruchów Polowych. Co więcej, większość z nich jest unikatowa dla pewnego poszczególnego gatunku.

Lista Pokémonów według numeru Przeglądarki

R-001 - R-051 Pichu - Luxray

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
R-001 172MS Pichu Elektryczny Recharge 1 field move Naładowanie 1 Recharge PA Ładunek
R-002 025MS Pikachu Elektryczny Recharge 3 field move Naładowanie 3 Recharge PA Ładunek
R-003 026MS Raichu Elektryczny Recharge 4 field move Naładowanie 4 Recharge PA Ładunek
R-004 399MS Bidoof Normalny Crush 1 field move Miażdżenie 1 Normalny PA Normalny
R-005 400MS Bibarel Woda Soak 2 field move Nawodnienie 2 Woda PA Woda
R-006 276MS Taillow Latający Cut 1 field move Cięcie 1 Latający PA Latający
R-007 277MS Swellow Latający Cut 2 field move Cięcie 2 Latający PA Latający
R-008 406MS Budew Trawa Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Trawa PA Trawa
R-009 315MS Roselia Trawa Cut 2 field move Cięcie 2 Trawa PA Trawa
R-010 407MS Roserade Trawa Cut 3 field move Cięcie 3 Trawa PA Trawa
R-011 007MS Squirtle Woda Soak 1 field move Nawodnienie 1 Woda PA Woda
R-012 008MS Wartortle Woda Soak 2 field move Nawodnienie 2 Woda PA Woda
R-013 009MS Blastoise Woda Rain Dance - field move Taniec Deszczu - Woda PA Woda
R-014 041MS Zubat Latający Cut 1 field move Cięcie 1 Latający PA Latający
R-015 042MS Golbat Latający Crush 2 field move Miażdżenie 2 Latający PA Latający
R-016 169MS Crobat Latający Crush 3 field move Miażdżenie 3 Latający PA Latający
R-017 092MS Gastly Duch Psy Power 1 field move Psycho-Moc 1 Duch PA Duch
R-018 093MS Haunter Duch Psy Power 2 field move Psycho-Moc 2 Duch PA Duch
R-019 094MS Gengar Duch Psy Power 3 field move Psycho-Moc 3 Duch PA Duch
R-020 427MS Buneary Normalny Crush 1 field move Miażdżenie 1 Normalny PA Normalny
R-021 428MS Lopunny Normalny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Normalny PA Normalny
R-022 440MS Happiny Normalny Crush 1 field move Miażdżenie 1 Normalny PA Normalny
R-023 396MS Starly Latający None - field move Brak - Latający PA Latający
R-024 397MS Staravia Latający Cut 2 field move Cięcie 2 Latający PA Latający
R-025 398MS Staraptor Latający Fly - field move Lot - Latający PA Latający
R-026 417MS Pachirisu Elektryczny None - field move Brak - Elektryczny PA Elektryczny
R-027 446MS Munchlax Normalny None - field move Brak - Normalny PA Normalny
R-028 296MS Makuhita Walczący Crush 2 field move Miażdżenie 2 Walczący PA Walczący
R-029 297MS Hariyama Walczący Crush 3 field move Miażdżenie 3 Walczący PA Walczący
R-030 438MS Bonsly Kamienny Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Kamienny PA Kamienny
R-031 185MS Sudowoodo Kamienny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Kamienny PA Kamienny
R-032 287MS Slakoth Normalny Cut 1 field move Cięcie 1 Normalny PA Normalny
R-033 273MS Seedot Trawa Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Trawa PA Trawa
R-034 274MS Nuzleaf Trawa Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Trawa PA Trawa
R-035 275MS Shiftry Mrok Cut 3 field move Cięcie 3 Mrok PA Mrok
R-036 465MS Tangrowth Trawa Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Trawa PA Trawa
R-037 422MS Shellos Woda Soak 1 field move Nawodnienie 1 Woda PA Woda
R-038 423MS Gastrodon Woda Soak 2 field move Nawodnienie 2 Woda PA Woda
R-039 431MS Glameow Normalny Cut 1 field move Cięcie 1 Normalny PA Normalny
R-040 432MS Purugly Normalny Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Normalny PA Normalny
R-041 074MS Geodude Kamienny Crush 1 field move Miażdżenie 1 Kamienny PA Kamienny
R-042 075MS Graveler Kamienny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Kamienny PA Kamienny
R-043 076MS Golem Kamienny Crush 4 field move Miażdżenie 4 Kamienny PA Kamienny
R-044 299MS Nosepass Kamienny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Kamienny PA Kamienny
R-045 476MS Probopass Kamienny Crush 4 field move Miażdżenie 4 Kamienny PA Kamienny
R-046 241MS Miltank Normalny Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Normalny PA Normalny
R-047 420MS Cherubi Trawa Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Trawa PA Trawa
R-048 421MS Cherrim Trawa Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Trawa PA Trawa
R-049 403MS Shinx Elektryczny Electrify 1 field move Elektryzowanie 1 Elektryczny PA Elektryczny
R-050 404MS Luxio Elektryczny Electrify 2 field move Elektryzowanie 2 Elektryczny PA Elektryczny
R-051 405MS Luxray Elektryczny Electrify 3 field move Elektryzowanie 3 Elektryczny PA Elektryczny

R-052 - R-104 Turtwig - Glaceon

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
R-052 387MS Turtwig Trawa None - field move Brak - Trawa PA Trawa
R-053 388MS Grotle Trawa Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Trawa PA Trawa
R-054 389MS Torterra Trawa Tackle 4 field move Pchnięcie 4 Trawa PA Trawa
R-055 418MS Buizel Woda Soak 1 field move Nawodnienie 1 Woda PA Woda
R-056 419MS Floatzel Woda River Flow 1 field move Prąd Rzeczny 1 Woda PA Woda
R-057 013MS Weedle Robak Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Robak PA Robak
R-058 015MS Beedrill Robak Crush 2 field move Miażdżenie 2 Robak PA Robak
R-059 415MS Combee Robak Cut 1 field move Cięcie 1 Latający PA Latający
R-060 416MS Vespiquen Robak Crush 3 field move Miażdżenie 3 Robak PA Robak
R-061 236MS Tyrogue Walczący Crush 1 field move Miażdżenie 1 Walczący PA Walczący
R-062 081MS Magnemite Elektryczny Recharge 2 field move Naładowanie 2 Recharge PA Ładunek
R-063 082MS Magneton Elektryczny Recharge 5 field move Naładowanie 5 Recharge PA Ładunek
R-064 462MS Magnezone Elektryczny Electrify 3 field move Elektryzowanie 3 Elektryczny PA Elektryczny
R-065 058MS Growlithe Ogień Burn 2 field move Podpalenie 2 Ogień PA Ogień
R-066 059MS Arcanine Ogień Burn 4 field move Podpalenie 4 Ogień PA Ogień
R-067 019MS Rattata Normalny Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Normalny PA Normalny
R-068 020MS Raticate Normalny Cut 2 field move Cięcie 2 Normalny PA Normalny
R-069 441MS Chatot Latający Cut 1 field move Cięcie 1 Latający PA Latający
R-070 239MS Elekid Elektryczny Electrify 2 field move Elektryzowanie 2 Elektryczny PA Elektryczny
R-071 125MS Electabuzz Elektryczny Flash - field move Błysk - Elektryczny PA Elektryczny
R-072 466MS Electivire Elektryczny Electrify 3 field move Elektryzowanie 3 Elektryczny PA Elektryczny
R-073 240MS Magby Ogień Burn 1 field move Podpalenie 1 Ogień PA Ogień
R-074 126MS Magmar Ogień Burn 2 field move Podpalenie 2 Ogień PA Ogień
R-075 467MS Magmortar Ogień Burn 5 field move Podpalenie 5 Ogień PA Ogień
R-076 100MS Voltorb Elektryczny Electrify 2 field move Elektryzowanie 2 Elektryczny PA Elektryczny
R-077 101MS Electrode Elektryczny Electrify 3 field move Elektryzowanie 3 Elektryczny PA Elektryczny
R-078 278MS Wingull Woda Soak 1 field move Nawodnienie 1 Woda PA Woda
R-079 279MS Pelipper Woda Soak 3 field move Nawodnienie 3 Woda PA Woda
R-080 453MS Croagunk Trujący None - field move Brak - Trujący PA Trujący
R-081 454MS Toxicroak Trujący Crush 2 field move Miażdżenie 2 Trujący PA Trujący
R-082 401MS Kricketot Robak None - field move Brak - Robak PA Robak
R-083 402MS Kricketune Robak Cut 2 field move Cięcie 2 Robak PA Robak
R-084 408MS Cranidos Kamienny None - field move Brak - Kamienny PA Kamienny
R-085 409MS Rampardos Kamienny Tackle 5 field move Pchnięcie 5 Kamienny PA Kamienny
R-086 456MS Finneon Woda Crush 1 field move Miażdżenie Woda PA Woda
R-087 457MS Lumineon Woda Crush 2 field move Miażdżenie Woda PA Woda
R-088 170MS Chinchou Elektryczny Recharge 2 field move Naładowanie 2 Recharge PA Ładunek
R-089 171MS Lanturn Elektryczny Recharge 4 field move Naładowanie 4 Recharge PA Ładunek
R-090 458MS Mantyke Woda Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Woda PA Woda
R-091 226MS Mantine Woda Swim - field move Pływanie - Woda PA Woda
R-092 211MS Qwilfish Woda Soak 1 field move Nawodnienie 1 Woda PA Woda
R-093 222MS Corsola Woda Crush 2 field move Miażdżenie 2 Woda PA Woda
R-094 120MS Staryu Woda Cut 1 field move Cięcie 1 Woda PA Woda
R-095 121MS Starmie Woda Cut 3 field move Cięcie 3 Woda PA Woda
R-096 319MS Sharpedo Woda Crush 4 field move Miażdżenie 4 Woda PA Woda
R-097 133MS Eevee Normalny Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Normalny PA Normalny
R-098 134MS Vaporeon Woda Soak 3 field move Nawodnienie 3 Woda PA Woda
R-099 135MS Jolteon Elektryczny Electrify 3 field move Elektryzowanie 3 Elektryczny PA Elektryczny
R-100 136MS Flareon Ogień Burn 3 field move Podpalenie 3 Ogień PA Ogień
R-101 196MS Espeon Psychika Teleport - field move Teleportacja - Psychika PA Psychika
R-102 197MS Umbreon Mrok Cut 3 field move Cięcie 3 Mrok PA Mrok
R-103 470MS Leafeon Trawa Cut 3 field move Cięcie 3 Trawa PA Trawa
R-104 471MS Glaceon Lód Crush 3 field move Miażdżenie Lód PA Lód

R-105 - R-151 Mareep - Rhyperior

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
R-105 179MS Mareep Elektryczny Electrify 1 field move Elektryzowanie 1 Elektryczny PA Elektryczny
R-106 180MS Flaaffy Elektryczny Electrify 2 field move Elektryzowanie 2 Elektryczny PA Elektryczny
R-107 181MS Ampharos Elektryczny Electrify 3 field move Elektryzowanie 3 Elektryczny PA Elektryczny
R-108 190MS Aipom Normalny Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Normalny PA Normalny
R-109 424MS Ambipom Normalny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Normalny PA Normalny
R-110 204MS Pineco Robak Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Robak PA Robak
R-111 205MS Forretress Stal Crush 2 field move Miażdżenie 2 Stal PA Stal
R-112 021MS Spearow Latający Cut 1 field move Cięcie 1 Latający PA Latający
R-113 022MS Fearow Latający Cut 3 field move Cięcie 3 Latający PA Latający
R-114 043MS Oddish Trawa Cut 1 field move Cięcie 1 Trawa PA Trawa
R-115 044MS Gloom Trawa Cut 2 field move Cięcie 2 Trawa PA Trawa
R-116 045MS Vileplume Trujący Cut 3 field move Cięcie 3 Trujący PA Trujący
R-117 182MS Bellossom Trawa Cut 3 field move Cięcie 3 Trawa PA Trawa
R-118 193MS Yanma Latający Cut 2 field move Cięcie 2 Latający PA Latający
R-119 469MS Yanmega Robak None - field move Brak - Robak PA Robak
R-120 246MS Larvitar Ziemny Crush 1 field move Miażdżenie 1 Kamienny PA Kamienny
R-121 247MS Pupitar Ziemny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Ziemny PA Ziemny
R-122 248MS Tyranitar Kamienny Crush 4 field move Miażdżenie 4 Mrok PA Mrok
R-123 127MS Pinsir Robak Cut 2 field move Cięcie 2 Robak PA Robak
R-124 322MS Numel Ogień Burn 1 field move Podpalenie 1 Ziemny PA Ziemny
R-125 323MS Camerupt Ogień Burn 3 field move Podpalenie 3 Ogień PA Ogień
R-126 056MS Mankey Walczący Crush 1 field move Miażdżenie 1 Walczący PA Walczący
R-127 057MS Primeape Walczący Crush 3 field move Miażdżenie 3 Walczący PA Walczący
R-128 207MS Gligar Ziemny Cut 1 field move Cięcie 1 Latający PA Latający
R-129 472MS Gliscor Ziemny None - field move Brak - Latający PA Latający
R-130 303MS Mawile Stal Crush 2 field move Miażdżenie 2 Stal PA Stal
R-131 304MS Aron Stal Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Stal PA Stal
R-132 305MS Lairon Stal Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Stal PA Stal
R-133 306MS Aggron Stal Tackle 4 field move Pchnięcie 4 Stal PA Stal
R-134 084MS Doduo Normalny Agility - field move Zwinność - Normalny PA Normalny
R-135 085MS Dodrio Normalny Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Normalny PA Normalny
R-136 455MS Carnivine Trawa Cut 2 field move Cięcie 2 Trawa PA Trawa
R-137 004MS Charmander Ogień Burn 1 field move Podpalenie 1 Ogień PA Ogień
R-138 005MS Charmeleon Ogień Burn 2 field move Podpalenie 2 Ogień PA Ogień
R-139 006MS Charizard Ogień Burn 4 field move Podpalenie 4 Ogień PA Ogień
R-140 218MS Slugma Ogień Burn 1 field move Podpalenie 1 Ogień PA Ogień
R-141 219MS Magcargo Ogień Burn 2 field move Podpalenie 2 Ogień PA Ogień
R-142 425MS Drifloon Duch Airlift - field move Lewitacja - Duch PA Duch
R-143 426MS Drifblim Duch Elevate - field move Podniesienie - Duch PA Duch
R-144 434MS Stunky Trujący Crush 1 field move Miażdżenie 1 Trujący PA Trujący
R-145 435MS Skuntank Trujący Stink - field move Smród - Trujący PA Trujący
R-146 115MS Kangaskhan Normalny Crush 2 field move Miażdżenie 2 Normalny PA Normalny
R-147 353MS Shuppet Duch Psy Power 1 field move Psycho-Moc 1 Duch PA Duch
R-148 354MS Banette Duch Psy Power 2 field move Psycho-Moc 2 Duch PA Duch
R-149 111MS Rhyhorn Ziemny Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Ziemny PA Ziemny
R-150 112MS Rhydon Ziemny Tackle 3 field move Pchnięcie 3 Ziemny PA Ziemny
R-151 464MS Rhyperior Ziemny None - field move Brak - Ziemny PA Ziemny

R-152 - R-199 Muk - Walrein

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
R-152 089MS Muk Trujący Crush 3 field move Miażdżenie 3 Trujący PA Trujący
R-153 228MS Houndour Mrok Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Mrok PA Mrok
R-154 229MS Houndoom Mrok Burn 2 field move Podpalenie 2 Mrok PA Mrok
R-155 167MS Spinarak Robak Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Robak PA Robak
R-156 168MS Ariados Robak Tackle 3 field move Pchnięcie 3 Robak PA Robak
R-157 280MS Ralts Psychika Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Psychika PA Psychika
R-158 281MS Kirlia Psychika Teleport - field move Teleportacja - Psychika PA Psychika
R-159 282MS Gardevoir Psychika Psy Power 3 field move Psycho-Moc 3 Psychika PA Psychika
R-160 475MS Gallade Walczący Cut 5 field move Cięcie 5 Walczący PA Walczący
R-161 066MS Machop Walczący None - field move Brak - Walczący PA Walczący
R-162 067MS Machoke Walczący Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Walczący PA Walczący
R-163 068MS Machamp Walczący Crush 3 field move Miażdżenie 3 Walczący PA Walczący
R-164 439MS Mime Jr. Psychika None - field move Brak - Psychika PA Psychika
R-165 122MS Mr. Mime Psychika Teleport - field move Teleportacja - Psychika PA Psychika
R-166 096MS Drowzee Psychika Crush 2 field move Miażdżenie 2 Psychika PA Psychika
R-167 097MS Hypno Psychika Psy Power 2 field move Psycho-Moc 2 Psychika PA Psychika
R-168 390MS Chimchar Ogień None - field move Brak - Ogień PA Ogień
R-169 391MS Monferno Ogień Burn 2 field move Podpalenie 2 Ogień PA Ogień
R-170 392MS Infernape Ogień Burn 3 field move Podpalenie 3 Ogień PA Ogień
R-171 037MS Vulpix Ogień Burn 1 field move Podpalenie 1 Ogień PA Ogień
R-172 038MS Ninetales Ogień Burn 4 field move Podpalenie 4 Ogień PA Ogień
R-173 451MS Skorupi Trujący Crush 1 field move Miażdżenie 1 Trujący PA Trujący
R-174 452MS Drapion Trujący None - field move Brak - Trujący PA Trujący
R-175 463MS Lickilicky Normalny Crush 3 field move Miażdżenie 3 Normalny PA Normalny
R-176 077MS Ponyta Ogień Burn 1 field move Podpalenie 1 Ogień PA Ogień
R-177 078MS Rapidash Ogień Burn 3 field move Podpalenie 3 Ogień PA Ogień
R-178 203MS Girafarig Psychika Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Psychika PA Psychika
R-179 128MS Tauros Normalny Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Normalny PA Normalny
R-180 291MS Ninjask Robak Cut 2 field move Cięcie 2 Robak PA Robak
R-181 410MS Shieldon Stal None - field move Brak - Stal PA Stal
R-182 411MS Bastiodon Stal Tackle 3 field move Pchnięcie 3 Stal PA Stal
R-183 063MS Abra Psychika Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Psychika PA Psychika
R-184 065MS Alakazam Psychika Teleport - field move Teleportacja - Psychika PA Psychika
R-185 198MS Murkrow Mrok Cut 1 field move Cięcie 1 Mrok PA Mrok
R-186 430MS Honchkrow Mrok Cut 3 field move Cięcie 3 Mrok PA Mrok
R-187 109MS Koffing Trujący Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Trujący PA Trujący
R-188 110MS Weezing Trujący Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Trujący PA Trujący
R-189 227MS Skarmory Stal Demist - field move Odmglenie - Stal PA Stal
R-190 355MS Duskull Duch Psy Power 1 field move Psycho-Moc 1 Duch PA Duch
R-191 356MS Dusclops Duch Psy Power 2 field move Psycho-Moc 2 Duch PA Duch
R-192 477MS Dusknoir Duch Psy Power 3 field move Psycho-Moc 3 Duch PA Duch
R-193 302MS Sableye Mrok Cut 2 field move Cięcie 2 Mrok PA Mrok
R-194 027MS Sandshrew Ziemny Tunnel 1 field move Tunel 1 Ziemny PA Ziemny
R-195 028MS Sandslash Ziemny Tunnel 1 field move Tunel 1 Ziemny PA Ziemny
R-196 442MS Spiritomb Duch None - field move Brak - Duch PA Duch
R-197 363MS Spheal Lód Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Lód PA Lód
R-198 364MS Sealeo Lód Crush 2 field move Miażdżenie 2 Lód PA Lód
R-199 365MS Walrein Lód Crush 3 field move Miażdżenie 3 Lód PA Lód

R-200 - R-250 Swinub - Claydol

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
R-200 220MS Swinub Ziemny Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Lód PA Lód
R-201 221MS Piloswine Ziemny Tackle 3 field move Pchnięcie 3 Lód PA Lód
R-202 473MS Mamoswine Ziemny None - field move Brak - Ziemny PA Ziemny
R-203 039MS Jigglypuff Normalny Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Normalny PA Normalny
R-204 040MS Wigglytuff Normalny Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Normalny PA Normalny
R-205 433MS Chingling Psychika Teleport - field move Teleportacja - Psychika PA Psychika
R-206 393MS Piplup Woda None - field move Brak - Woda PA Woda
R-207 394MS Prinplup Woda Cut 2 field move Cięcie 2 Woda PA Woda
R-208 395MS Empoleon Woda River Flow 2 field move Prąd Rzeczny 2 Woda PA Woda
R-209 225MS Delibird Lód Crush 1 field move Miażdżenie 1 Lód PA Lód
R-210 124MS Jynx Psychika Teleport - field move Teleportacja - Psychika PA Psychika
R-211 459MS Snover Lód None - field move Brak - Lód PA Lód
R-212 460MS Abomasnow Lód Crush 3 field move Miażdżenie 3 Lód PA Lód
R-213 361MS Snorunt Lód Crush 1 field move Miażdżenie 1 Lód PA Lód
R-214 362MS Glalie Lód Crush 3 field move Miażdżenie 3 Lód PA Lód
R-215 478MS Froslass Lód Crush 4 field move Miażdżenie 4 Lód PA Lód
R-216 123MS Scyther Robak Cut 3 field move Cięcie 3 Robak PA Robak
R-217 212MS Scizor Stal Cut 4 field move Cięcie 4 Stal PA Stal
R-218 147MS Dratini Smok Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Smok PA Smok
R-219 148MS Dragonair Smok Crush 3 field move Miażdżenie 3 Smok PA Smok
R-220 200MS Misdreavus Duch None - field move Brak - Duch PA Duch
R-221 429MS Mismagius Duch Psy Power 3 field move Psycho-Moc 3 Duch PA Duch
R-222 447MS Riolu Walczący Crush 1 field move Miażdżenie 1 Walczący PA Walczący
R-223 448MS Lucario Walczący None - field move Brak - Walczący PA Walczący
R-224 324MS Torkoal Ogień Magma Flow - field move Prąd Lawy - Ogień PA Ogień
R-225 371MS Bagon Smok Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Smok PA Smok
R-226 372MS Shelgon Smok Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Smok PA Smok
R-227 373MS Salamence Smok Crush 4 field move Miażdżenie 4 Smok PA Smok
R-228 485MS Heatran Ogień None - field move Brak - Ogień PA Ogień
R-229 116MS Horsea Woda Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Woda PA Woda
R-230 117MS Seadra Woda Soak 3 field move Nawodnienie 3 Woda PA Woda
R-231 230MS Kingdra Woda Crush 4 field move Miażdżenie 4 Smok PA Smok
R-232 367MS Huntail Woda Crush 3 field move Miażdżenie 3 Mrok PA Mrok
R-233 368MS Gorebyss Woda Crush 2 field move Miażdżenie 2 Psychika PA Psychika
R-234 073MS Tentacruel Woda Crush 2 field move Miażdżenie 2 Woda PA Woda
R-235 138MS Omanyte Woda Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Woda PA Woda
R-236 139MS Omastar Woda Soak 3 field move Nawodnienie 3 Woda PA Woda
R-237 320MS Wailmer Woda Tackle 2 field move Pchnięcie 2 Woda PA Woda
R-238 321MS Wailord Woda None - field move Brak - Woda PA Woda
R-239 331MS Cacnea Trawa Tackle 1 field move Pchnięcie 1 Trawa PA Trawa
R-240 332MS Cacturne Mrok Crush 2 field move Miażdżenie 2 Mrok PA Mrok
R-241 414MS Mothim Robak Cut 2 field move Cięcie 2 Latający PA Latający
R-242 071MS Victreebel Trawa Cut 2 field move Cięcie 2 Trawa PA Trawa
R-243 254MS Sceptile Trawa Cut 3 field move Cięcie 3 Trawa PA Trawa
R-244 215MS Sneasel Mrok None - field move Brak - Mrok PA Mrok
R-245 461MS Weavile Mrok Cut 4 field move Cięcie 4 Mrok PA Mrok
R-246 449MS Hippopotas Ziemny None - field move Brak - Ziemny PA Ziemny
R-247 450MS Hippowdon Ziemny Sand Fill - field move Wylew Piasku - Ziemny PA Ziemny
R-248 436MS Bronzor Stal Crush 1 field move Miażdżenie 1 Stal PA Stal
R-249 437MS Bronzong Stal Crush 3 field move Miażdżenie 3 Stal PA Stal
R-250 344MS Claydol Psychika Crush 3 field move Miażdżenie 3 Psychika PA Psychika

R-251 - R-267 Gible - Regigigas

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
R-251 443MS Gible Smok None - field move Brak - Smok PA Smok
R-252 444MS Gabite Smok Cut 3 field move Cięcie 3 Smok PA Smok
R-253 445MS Garchomp Smok Crush 5 field move Miażdżenie 5 Smok PA Smok
R-254 488MS Cresselia Psychika None - field move Brak - Psychika PA Psychika
R-255 257MS Blaziken Ogień Burn 3 field move Podpalenie 3 Ogień PA Ogień
R-256 359MS Absol Mrok Cut 4 field move Cięcie 4 Mrok PA Mrok
R-257 491MS Darkrai Mrok Dark Power - field move Mroczna Moc - Mrok PA Mrok
R-258 142MS Aerodactyl Kamienny Crush 4 field move Miażdżenie 4 Latający PA Latający
R-259 330MS Flygon Smok Cut 4 field move Cięcie 4 Smok PA Smok
R-260 334MS Altaria Smok Cut 2 field move Cięcie 2 Smok PA Smok
R-261 468MS Togekiss Normalny Cut 3 field move Cięcie 3 Normalny PA Normalny
R-262 474MS Porygon-Z Normalny Crush 3 field move Miażdżenie 3 Normalny PA Normalny
R-263 251MS Celebi Trawa None - field move Brak - Trawa PA Trawa
R-264 377MS Regirock Kamienny None - field move Brak - Kamienny PA Kamienny
R-265 378MS Regice Lód None - field move Brak - Lód PA Lód
R-266 379MS Registeel Stal None - field move Brak - Stal PA Stal
R-267 486MS Regigigas Normalny None - field move Brak - Normalny PA Normalny

SP Dialga - Shaymin

# Pokémon Grupa Ruch polowy Poké Asysta
SP 483MS Dialga Smok None - field move Brak - Smok PA Smok
SP 484MS Palkia Smok None - field move Brak - Smok PA Smok
SP 492MS Shaymin Trawa None - field move Brak - Trawa PA Trawa

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.